SHEIDA COSMETICS
SHEIDA COSMETICS

 

NurAl 1996 yılında kurulmuş bir dış ticaret firmasıdır. Faaliyet alanları arasında kozmetik ithalatı ve ihracatı bulunmaktadır. Kendi markası olan Sheida, renk ve güzellik tutkusu üzerine kurulmuş olup 2007 yılından bu yana yüksek kalite kozmetik ürünlerini temsil etmektedir. Şirket yalnızca yüksek kalite ve natürel kozmetik ürünlerini formüle etmekte ve üretmektedir.

 

Yeniliği zevk, performans ve doğaya saygı ile bir araya getirmektedir.

 

Makyajda yeni bir uyumun yorumcusu olan Sheida, formüllerde ve deneylerde yüksek oranda kalite ve güvenliğin bulunduğunu garanti etmektedir.

 

Sentetik hammadde kullanımı minimuma indirilmiş, doğal içerik ve ekolojik formül seçimine öncelik tanınmıştır. Hayvanlar üzerinde hiçbir test yapılmamıştır.

 

Modern teknolojiler, sürekli deney ve tüm ürün yelpazesinin tabi tutulduğu katı kimyasal-fiziksel ve bakteriyolojik testler, en yüksek kaliteyi ve ürün verimliliğini, Avrupa INCI standartlarına, FDA ve Japon yasalarına uygunluğu ve ayrıca ekolojik ve çevresel açıdan gösterilen yoğun hassasiyeti garanti eder.

 

Tüm ürünler hipoalerjeniktir ve en hassas ciltler için bile hassasiyet ve alerji riskini ortadan kaldıracak şekilde formüle edilmiştir.

 

MAKYAJ

 

Sheida her koşulda güzeli güvenle hissetmek demektir.

 

Renk, performans, moda, yenilik, güzellik, zevk, en önemlisi kendine has ürün ve sunumuyla pratik kullanım Sheida’nın makyaj serisinin anahtar kelimeleridir.

 

Renkler, sınırsız tonlara, hoş ve yenilikçi bir yapıya sahip olup her türlü talebi karşılayacak şekilde formüle edilmiştir. Ambalaj, her bir ürünü eşsiz bir tasarıma dönüştürecek şekilde geliştirilmiştir. Çok temel bir kozmetik ürünü yelpazesi olmasının yanı sıra, dönemsel trendlere uygun sayısız öneriye sahiptir. Makyaj gerçek bir güzellik bakımına dönüşür.

 

CİLT BAKIMI

 

Sheida, ürün portföyünü genişletmek ve tüm talepleri karşılayacak bir bakım serisi üretmek amacıyla ArGe çalışmalarına başlamıştır. Bu amaçla; Ege Üniversitesi işbirliği ile kampüs içerisinde kurulan laboratuarda, alanında uzman kadromuz tarafından ve değerli akademisyenlerin danışmanlığında doğal kaynaklı ürünlerin ArGe formülasyon çalışmaları yapılmaktadır.

 

Bakım serisini geliştirirken sahip olduğumuz vizyon, yaşadığımız topraklara has bitki florasındaki zenginliklerden faydalanarak doğal özüt ve molekülleri içeren, maksimum etkiye sahip ürünlerin siz değerli müşterilerimize sunulmasıdır.

 

Ürünlerimizin tedavi edici özelliğinin yanı sıra, ciltte bıraktığı memnuniyet verici hisle kalıcı ve sağlıklı bir güzelliğe ulaşmanın farkına varacaksınız.

 

Kendinize bakmak hiç bu kadar tatmin edici olmamıştı…

 

Üretim Firmamız TURCOS A.Ş'nin web sitesine gitmek için TIKLAYINIZ